Úvod E-shop Židle Dřevěné židle Jídelní židle - klasik

Jídelní židle - klasik 45 x 55 x 95 cm

Aktuální nabídka Cena vč. DPH
8 až 10 týdnů 6 500 Kč
8 až 10 týdnů 6 500 Kč
8 až 10 týdnů 6 500 Kč
Výběr povrchu Vzorník povrchu
Výběr povrchové úpravy Vzorník povrchové úpravy
Výběr látky Vzorník látek

Původní cena: 7 950 včetně DPH

Ušetříte: 1 450 Vaše cena: 6 500 včetně DPH 5 372bez DPH

Jídelní židle - klasik 45 x 55 x 95 cm

Bytelná jídelní židle naší výroby má sedací plochu 47 cm vpředu a 40 cm vzadu x 50 cm hloubka sedu. Výška sedu je 46 cm. Židle vyrábíme z masivu v aktuální nabídce.

K výrobě židlí zpracováváme pouze kvalitní dřevo. Židle je konstrukčně spojena na čep a dlab, čímž je zaručená dlouhodobá životnost židle.

Povrchová úprava je provedena kvalitními olejovosky Osmo. Tvrdý voskový olej Osmo Original snese vysoké zatížení. Vosk se neodprýskává a neodlupuje se, jako je tomu u laků, což oceníte po mnoho let. Kromě toho odpuzuje vodu a také nečistoty. Z hlediska tekutin je testován vůči pivu, vínu, cole, kávě, čaji, ovocným šťávám, mléku či vodě. V případě znečištění či poškození není třeba brousit povrch, ale stačí vyčistit přípravkem na voskové oleje Osmo sprej čistič bezbarvý nebo Osmo Wisch-Fix.

Povrchová úprava je zdravotně nezávadná pro člověka, zvířata a rostliny. Dokonce je bezpečná i při použití na dětské dřevěné hračky a je odolná proti slinám a potu.

U dubu doporučujeme použít nátěr přírodní dekor nebo tmavé či černé barvy. Barevné odstíny na dubu nevyniknou kvůli jeho přirozené tmavé barvě.

Použíté látky Chantal jsou vysoce odolné proti oděru (britský standart), snadno omyvatelné, hebké na dotek a jsou nešpinivé.

Jelikož klademe vysoký důraz na kvalitu při výrobě, rozvážíme tyto výrobky vlastním vozem po celé ČR. Tím je zaručeno, že výrobek dorazí zcela v pořádku.

Zakázkový výrobek: Jedná se o dodávku zboží upraveného dle přání kupujícího nebo pro jeho osobu. Na toto zboží nelze uplatnit Právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč.z.

Rozměry 200 x 90 x 76 cm
Nosnost 150+ kg

Hodnocení produktu Jídelní židle - klasik

Zatím nikdo nehodnotil. Buďte první


Vaše hodnocení - počet hvězdiček

Nejhorší
Nejlepší

K tomuto produktu byste mohli potřebovat